O Dentiwiki

Dentiwiki to witryna zarządzana przez zespół dentystów, specjalistów w dziedzinie pielęgnacji jamy ustnej, pacjentów i autorów pasjonujących się tematyką pielęgnacji jamy ustnej.

Dentiwiki nie jest niezależnym blogiem. W rzeczywistości niektóre artykuły promują produkty, które sami również sprzedajemy. Wspominamy o tych produktach, ponieważ uważamy, że są one najlepsze na rynku. Nawiasem mówiąc, nasza opinia nie jest przypadkowa. Zawsze dokładnie badamy skład danego preparatu. Na liście znajdą się tylko produkty o sprawdzonych składach.

Nie promujemy produktów do jamy ustnej zawierających siarczany, alkohol, chlorheksydynę, nadtlenki, sztuczne słodziki i barwniki oraz środki o wysokiej kwasowości. Nasza opinia nie opiera się wyłącznie na składnikach – bierzemy również pod uwagę globalne recenzje, wskaźniki zwrotów i oczywiście sami testujemy produkty.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub nie zgadzasz się z naszymi odkryciami w dowolnym miejscu, czekamy na Twój e-mail.

Dane kontaktowe:

Dentiwiki
Peizerweg 97
9727 AJ Groningen
Holandia

Informacje zawarte na tej stronie nie mogą być uznawane za substytut porady lekarskiej. W przypadku wątpliwości dotyczących zdrowia jamy ustnej lub potrzeby uzyskania porady zdrowotnej należy skontaktować się z lekarzem stomatologiem.