Dentiwiki

O Dentiwiki

Dentiwiki jest zarządzany przez zespół dentystów, specjalistów w dziedzinie opieki stomatologicznej, pacjentów oraz autorów, którzy dzielą pasję do higieny jamy ustnej.

Dentiwiki nie jest niezależnym blogiem. W niektórych artykułach recenzujemy produkty, które również sami sprzedajemy. Wspominamy o tych produktach, ponieważ "my" uważamy je za najlepsze na rynku. Nawiasem mówiąc, nasza opinia nie jest przypadkowa. Zawsze dokładnie badamy skład formuły. Na liście znajdują się tylko produkty z udowodnionymi składnikami.

Nie uwzględniamy produktów do higieny jamy ustnej, które zawierają siarczany, alkohol, chlorheksydynę, nadtlenek wodoru, sztuczne słodziki i barwniki lub produkty o wysokiej kwasowości. Nasza opinia nie opiera się wyłącznie na składnikach; uwzględniamy także globalne oceny, zwroty i testujemy produkty samodzielnie.

Jeśli masz pytania lub nie zgadzasz się z naszymi wynikami w jakikolwiek sposób, serdecznie zapraszamy do kontaktu drogą mailową.

Informacje kontaktowe:

Dentiwiki
Peizerweg 97
9727 AJ Groningen
Holandia

Info@dentiwiki.pl

Informacje zawarte na tej stronie internetowej nie powinny być traktowane jako zamiennik porady medycznej. Jeśli masz wątpliwości co do stanu swojego zdrowia jamy ustnej lub potrzebujesz porady medycznej, skonsultuj się z lekarzem.